Transport gratuït a partir de 50€o recollida a botiga gratuïta

Pagament segur

Quines són les formes de pagament?

Tots els pagaments es realitzaran amb targeta de crèdit / dèbit. En aquest cas, la comanda no es processarà fins que la nostra entitat bancària (CaixaBank) hagi comprovat la veracitat de la targeta i el pagament hagi estat autoritzat. Per raons de seguretat, Maia verifica totes les comandes pagades amb targeta bancària. Acceptem targetes de Maestro, qualsevol Visa i Mastercard donades d'alta al sistema de pagament segur Verified by Visa.

És segur utilitzar la meva targeta de crèdit / dèbit?

Sí! Totes les compres que facis a la nostra web són 100 % segures. Maia dedica la seva màxima atenció pel que fa a la seguretat del pagament per Internet. Les teves dades bancàries estan protegides i encriptades per la tecnologia més avançada. Maia col·labora amb CaixaBank, que proporciona serveis com Verified by Visa, Mastercard Secure-Code o Caixa Protect assegurant les transaccions a la nostra pàgina.

Les teves dades bancàries es remetran al nostre servidor de forma xifrada mitjançant el protocol SSL (Secure Socket Layer) i es transmetran en un entorn totalment segur al nostre banc. No registrem en cap moment aquestes dades.

Si tens qualsevol dubte sobre la seguretat del pagament per Internet, si us plau contacta amb Maia a través del formulari que trobaràs a "Contacte". El nostre equip d'Atenció al Client estarà encantat d'ajudar-te. També posem a la teva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Quan faig una comanda m'apareix un missatge d'error indicant que s'ha produït un error en el pagament. Quin és el problema?

Si us plau, comprova que el número de la teva targeta de crèdit i la data de caducitat són correctes. Tingues en compte que acceptem les targetes Visa, Mastercard i Maestro pels pagaments amb targeta de crèdit.

De vegades, la teva entitat bancària pot retenir els diners a la targeta durant un temps de seguretat, per assegurar que realment vols fer la compra. Et recomanem que si tens dificultats per a realitzar el pagament en primer lloc contactis amb la teva entitat bancària per assegurar-te que la teva targeta funciona correctament.

Qualsevol altre dubte si us plau contacta amb Maia a través del formulari que trobaràs a "Contacte". El nostre equip d'Atenció al Client estarà encantat d'ajudar-te. També posem a la teva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Existeix alguna despesa addicional d'enviament?

No.

Com puc comprovar que el pagament ha estat acceptat?

L'enviament de la comanda començarà en el moment en què s'hagi confirmat el pagament. En aquest moment se t'enviarà un correu electrònic informant-te que el procés d'enviament ha començat.

Els articles en venda inclouen l'IVA?

Si.