Transport gratuït a partir de 50€o recollida a botiga gratuïta

Enviaments

Quant de temps trigarà la meva comanda a arribar?

Enviament a domicili: Les comandes realitzades abans de les 20h es rebran a domicili al següent dia laborable de 11h a 15h. Les comandes rebudes més tard de les 20h es consideraran realitzades al dia següent. (Cost de l’enviament a domicili: 4,95€, gratuït per comandes superiors a 50€)

Recollida a botiga: Les comandes realitzades abans de les 20h es podran recollir al següent dia laborable a la botiga a partir de les 9h presentant el mail de confirmació de comanda. Les comandes rebudes més tard de les 20h es consideraran realitzades al dia següent. (Laborables de 9h a 15h). (Cost de recollida a botiga: gratuït)

En tots dos casos, el client rebrà un email confirmant la recepció de la comanda.

Puc modificar les meves dades d'enviament un cop realitzada la comanda?

Per qualsevol consulta, posem a la seva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

On és la meva comanda?

Per qualsevol consulta, posem a la seva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Què passa si no estic a casa quan el meu paquet ha arribat?

Si no et trobes a casa en el moment en que t’entreguem el paquet i el transportista no pot deixar-ho a alguna altra persona al teu càrrec, ens posarem en contacte amb tu per telèfon. Si no poguéssim localitzar-te, el transportista continuarà la seva ruta. Si en finalitzar la seva ruta, no hem aconseguit localitzar-te, el transportista deixarà la comanda a la botiga per a la seva recollida dins de l'horari comercial. En el cas que no es recollís, no es procedirà a cap abonament.

Puc escollir una hora concreta de lliurament de comanda?

No es pot escollir una hora concreta de lliurament de comanda. L'horari de lliurament de comandes és de 11h a 15h.

Què passa si Maia no pot complir amb alguna part de la comanda?

És possible que passi en el cas que es produeixi alguna incidència en la fabricació. Per tant Maia es reserva el dret de canviar qualsevol dels productes (segons disponibilitat) per un del mateix tipus o de millor qualitat. Paral·lelament, ens posaríem en contacte amb tu per comentar el canvi realitzat.

Quines zones de repartiment ofereix Maia per al seu servei de botiga on-line?

Maia ofereix el servei d'enviament a domicili a les següents poblacions: Avinyonet de Puigventós, Bàscara, Biure, Boadella d'Empordà, Borrassà, Cabanes, Capmany, Castelló d'Empúries, Cistella, Creixell, Darnius, El Far d'Empordà, Empuriabrava, Espolla, Figueres, Fortià, Garrigàs, Garriguella, L'Armentera, Lladó, Llançà, Les Escaules, L'Escala, Llers, Masarac, Mollet de Peralada,Navata, Ordis Palau de Santa Eulàlia, Palau-saverdera, Pau, Pedret i Marzà, Pelacalç, Peralada, Pont de Molins, Rabós d'Empordà, Riumors, Roses, Sant Climent Sescebes, Santa Llogaia d'Alguema, Sant Pere Pescador, Siurana d'Empordà, Torroella de Fluvià, Valveralla, Vilabertran, Vilacolum, Viladamat, Vilafant, Vilajuïga i Vila-sacra. El preu de l’enviament a domicili és de 4,95€ i gratuït per comandes superiors a 50€.

És possible que rebi algun producte que NO he demanat o en mal estat a causa al transport?

És possible que passi en el cas que es produeixi alguna incidència en la fabricació o en el transport. Per motius de seguretat alimentària no s'admeten devolucions. Per solucionar la incidència, posem a la seva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Comandes

Quant de temps trigarà la meva comanda a arribar?

Enviament a domicili: Les comandes realitzades abans de les 20h es rebran a domicili al següent dia laborable de 11h a 15h. Les comandes rebudes més tard de les 20h es consideraran realitzades al dia següent. (Cost de l’enviament a domicili: 4,95€, gratuït per comandes superiors a 50€)

Recollida a botiga: Les comandes realitzades abans de les 20h es podran recollir al següent dia laborable a la botiga a partir de les 9h presentant el mail de confirmació de comanda. Les comandes rebudes més tard de les 20h es consideraran realitzades al dia següent. (Laborables de 9h a 15h). (Cost de recollida a botiga: gratuït)

En tots dos casos, el client rebrà un email confirmant la recepció de la comanda.

Es pot tornar un producte?

Per motius de seguretat alimentària no s'admeten devolucions. Per solucionar la incidència, posem a la seva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Puc ampliar o reduir la meva comanda, o inclús canviar un article per un altre?

Per qualsevol consulta, posem a la seva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Què he de fer si rebo un article en males condicions?

És possible que passi en el cas que es produeixi alguna incidència en la fabricació o en el transport. Per motius de seguretat alimentària no s'admeten devolucions. Per solucionar la incidència, posem a la seva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Puc escollir una hora concreta de lliurament de comanda?

No es pot escollir una hora concreta de lliurament de comanda. L'horari de lliurament de comandes és de 11h a 15h.

Pagament segur

Quines són les formes de pagament?

Tots els pagaments es realitzaran amb targeta de crèdit / dèbit. En aquest cas, la comanda no es processarà fins que la nostra entitat bancària (CaixaBank) hagi comprovat la veracitat de la targeta i el pagament hagi estat autoritzat. Per raons de seguretat, Maia verifica totes les comandes pagades amb targeta bancària. Acceptem targetes de Maestro, qualsevol Visa i Mastercard donades d'alta al sistema de pagament segur Verified by Visa.

És segur utilitzar la meva targeta de crèdit / dèbit?

Sí! Totes les compres que facis a la nostra web són 100 % segures. Maia dedica la seva màxima atenció pel que fa a la seguretat del pagament per Internet. Les teves dades bancàries estan protegides i encriptades per la tecnologia més avançada. Maia col·labora amb CaixaBank, que proporciona serveis com Verified by Visa, Mastercard Secure-Code o Caixa Protect assegurant les transaccions a la nostra pàgina.

Les teves dades bancàries es remetran al nostre servidor de forma xifrada mitjançant el protocol SSL (Secure Socket Layer) i es transmetran en un entorn totalment segur al nostre banc. No registrem en cap moment aquestes dades.

Si tens qualsevol dubte sobre la seguretat del pagament per Internet, si us plau contacta amb Maia a través del formulari que trobaràs a "Contacte". El nostre equip d'Atenció al Client estarà encantat d'ajudar-te. També posem a la teva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Quan faig una comanda m'apareix un missatge d'error indicant que s'ha produït un error en el pagament. Quin és el problema?

Si us plau, comprova que el número de la teva targeta de crèdit i la data de caducitat són correctes. Tingues en compte que acceptem les targetes Visa, Mastercard i Maestro pels pagaments amb targeta de crèdit.

De vegades, la teva entitat bancària pot retenir els diners a la targeta durant un temps de seguretat, per assegurar que realment vols fer la compra. Et recomanem que si tens dificultats per a realitzar el pagament en primer lloc contactis amb la teva entitat bancària per assegurar-te que la teva targeta funciona correctament.

Qualsevol altre dubte si us plau contacta amb Maia a través del formulari que trobaràs a "Contacte". El nostre equip d'Atenció al Client estarà encantat d'ajudar-te. També posem a la teva disposició el telèfon 972 67 24 97 tots els dies laborables de 9h a 15h i de 17h a 20h així com el correu electrònic info@maiaflequers.com.

Existeix alguna despesa addicional d'enviament?

No.

Com puc comprovar que el pagament ha estat acceptat?

L'enviament de la comanda començarà en el moment en què s'hagi confirmat el pagament. En aquest moment se t'enviarà un correu electrònic informant-te que el procés d'enviament ha començat.

Els articles en venda inclouen l'IVA?

Si.